Sprowadzanie aut z Niemiec na zamówienie

Coraz więcej osób rozważa opcję sprowadzania samochodu z zagranicy, jednak obawia się utraty czasu oraz pieniędzy. Dlatego w Autotesto istnieje możliwość zlecenia tego specjalistom. Firma posiada ponad 30 000 sprawdzonych samochodów, dzięki czemu klienci mogą uniknąć wszelkich problemów związanych z nieuczciwymi sprzedawcami. Sprowadzenie auta jest wyzwaniem, dlatego warto zlecić to doświadczonym ekspertom.
Sprowadzenie samochodu z Niemiec
obrazek prezentujacy

Sprowadzanie aut na zamówienie - jak to wygląda?

Jeśli zdecydujesz się zlecić sprowadzenie samochodu, pierwszym krokiem do znalezienia dla Ciebie idealnego auta będzie dokładne określenie Twoich potrzeb. Następnie firma przygotuje zgodne z Twoimi oczekiwaniami oferty. Nie ma potrzeby, abyś martwił się o rejestrację samochodu, ponieważ wszystko zostanie zaplanowane. W ostatnim kroku otrzymasz gotowy samochód.

Sprowadzanie aut z Niemiec - poznaj historię auta!

W Autotesto otrzymasz raport, w którym znajdziesz pełną historię sprowadzanego samochodu. Znajdują się w nim informacje o jego pochodzeniu, kolizjach i naprawach, dzięki temu zyskujesz możliwość wynegocjowania jak najlepszej ceny. Przed kupnem samochodu warto poznać jego historię i dowiedzieć się, jaki jest faktyczny stan pojazdu, aby nie stracić pieniędzy oraz podjąć dobrą decyzję na podstawie wszystkich dostępnych informacji.
Sprawdzenie auta przed kupnem
autotesto.pl

Koszty sprowadzania aut z Niemiec

W Autotesto dostępne są cztery pakiety (mini, standard, prestige, gold), dlatego każdy klient może wybrać najlepszy dla siebie. W zależności od formy wybranego pakietu, różnią się one od siebie cenowo. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat każdego z dostępnych pakietów, dlatego po zapoznaniu się z nimi, będziesz mógł wybrać program dopasowany do potrzeb.

Kompleksowa historia pojazdu!

Dzięki przygotowanemu raportowi poznasz pełną historię pojazdu. Dowiesz się o wszelkich nieścisłościach, wadach technicznych oraz wypadkach. W ten sposób unikniesz nierzetelnych i nieuczciwych sprzedawców, utraty pieniędzy, czasu oraz nerwów. Ponadto upewnisz się, że auto nie zostało skradzione.

Dlaczego warto sprawdzać auta z Niemiec?

Decydując się na zlecenie sprawdzenia auta, zyskasz pomoc doświadczonych ekspertów, a także kompleksową obsługę, dzięki której dostaniesz gotowy samochód. Upewnisz się, że wybrane przez Ciebie auto jest dobrej jakości, a także zgodne z Twoimi preferencjami.

Opinie zadowolonych klientów

Kompleksowa obsługa na wysokim poziomie. Polecam wszystkim osobom, które zastanawiają się nad sprowadzeniem auta.


Małgorzata

Pełny i profesjonalny raport na temat samochodu. Polecam!


Iwona

Udana współpraca i indywidualne podejście do każdego klienta.


Stefan

Rzetelna firma, która pomogła mi uniknąć zakupu od niewłaściwego sprzedawcy.


Zofia

Doświadczeni eksperci. Polecam!


Roman

Świetna współpraca i szybka obsługa klienta.


Krzysztof