Sprowadzanie aut ze Szwecji na zamówienie

Chcesz sprowadzić dobrej jakości samochód ze Szwecji, jednak nie wiesz, jak to zrobić? Możesz zgłosić się do Autotesto. Firma w profesjonalny i szybki sposób znajdzie dla Ciebie idealne auto jedynie w przeciągu 7 dni. Jeśli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, która cieszy się bardzo dobrymi wynikami pracy, warto skorzystać z ich usług.
Sprowadzenie samochodu ze Szwecji
obrazek prezentujacy

Auta sprowadzane ze Szwecji - dlaczego warto skorzystać z usług rzeczoznawcy?

Korzystając z usług rzeczoznawcy, stawiasz na wiedzę i rzetelność profesjonalistów. Dodatkowo nie musisz obawiać się historii pojazdu i masz pewność, że płacisz za jakość i rzeczywistą wartość wybranego przez Ciebie auta. Dlatego jeśli chcesz uzyskać wszelkie potrzebne informacje i zyskać możliwość negocjacji ceny, warto skorzystać z usług eksperta.

Sprowadzanie aut ze Szwecji - koszty

W swojej ofercie firma posiada aż cztery pakiety, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni dla siebie. Do wyboru otrzymujesz pakiet mini, standard, prestige i najdokładniejszy gold. Różnią się one ceną i zakresem wykonywanych usług. Na stronie znajdziesz dokładny cennik i dane, które pomogą Ci podjąć decyzję o zakupie odpowiedniego dla Ciebie pakietu.
Sprawdzenie auta przed kupnem
autotesto.pl

Sprowadzamy auta ze Szwecji - dlaczego warto nas wybrać?

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zlecić sprowadzenie auta ze Szwecji, poznaj zalety tego rozwiązania. Zaoszczędzisz swój czas i unikniesz niepotrzebnych wydatków na naprawę nowego samochodu. Zapewniasz sobie bezpieczeństwo użytkowania, wybierając auto, które nie uległo wcześniej poważnemu wypadkowi. Ponadto otrzymasz pełny raport dotyczący stanu technicznego pojazdu.

Ponad 30 000 sprawdzonych aut!

Dzięki praktyce, profesjonalizmowi i zaangażowaniu firma sprawdziła już ponad 30 000 samochodów, a ta liczba ciągle rośnie. Pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, które pomagają spełniać oczekiwania klientów. Dlatego każde kolejne zlecenie to wyróżnienie i motywacja do ciągłego rozwoju.

50% aut niezgodne z zapewnieniami sprzedających!

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że aż ponad 50% sprawdzanych samochodów nie zgadza się z deklaracją sprzedającego? Jest to jeden z powodów, dla których warto zlecić wcześniejsze sprawdzenie wybranego modelu. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu, a także straty czasu i pieniędzy.

Opinie zadowolonych klientów

Uniknęłam utraty pieniędzy i zaoszczędziłam wiele stresowych sytuacji.


Olga

Dzięki opinii rzeczoznawców mogłem na spokojnie podejść do kupna auta i dokładnie przemyśleć swoją decyzję.


Mariusz

Bardzo profesjonalny raport. Polecam!


Krzysztof

Zyskałem pewność bezpiecznego zakupu, nie martwiąc się o wadliwy stan samochodu.


Olgierd

Solidna i odpowiedzialna obsługa.


Krystyna

Rzetelna kontrola


Anna